TITLE

DESCRIPTION

Події осені 2020

Листопад. Співпраця з Благодійним фондом «Щаслива лапа» — це участь у заходах, які виховують гуманне ставлення до тварин, зокрема безпритульних. Цієї осені ми провели традиційний «Урок доброти», а також зустріч з ветеринаром, кінологом і його вихованецею Кірою. Діти розповіли каналу «1+1» про дружбу з Благодійним Фондом «Щаслива лапа» та про своїх чотирилапих друзів.

В кінці листопада вихованці старших груп та учні початкових класів провели заходи до «Дня гідності і свободи». діти обговорили права українців на гідність, єдність, мову.

В жовтні з дошкільнятами зустрілась «Королева Математики», яка провела з дітьми старших груп математичний квест. Виконуючи цікаві завдання, дошкільники проявили кмітливість та вміння працювати в команді.

«Ой! Яка чудова українська мова!»Тиждень української мови та писемності традиційно розпочинає листопад. Дошкільнята знайомились з перлинами усної народної творчості, а школярі стали учасниками І-го етапу конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика. Завершили тематичний тиждень конкурсом читців поезії про мову.

14 жовтня відзначають одразу три величні свята: «День Покрови», «День захисника України» та «День українського козацтва». З нагоди цих свят у нашому закладі пройшди тематичні заходи.

Вересень розпочався з «Олімпійського уроку». Школярі та дошкільнята за здоровий спосіб життя. Діти люблять фізкульутру та спортивні замагання

Компанія LEGO Foundation співпрацює з нашим закладом через проект «Сприяння освіті». Вже кілька років поспіль діти з захопленням поринають у світ LEGO-конструкторів, а педагоги впроваджують діяльнісний підхід в освітній процес. Цьогоріч СНВК «Пізнайко»став учасником двох проектів. Перший з них «Play mate»- який познайомив нас з чудовим партнером ЗДО «Пізнайко» м. Бердянськ.

Другий проект «Книга, що оживає» в рамках платформи «Play Fest», що занурив нас в історію виникнення книги.

м. Київ, 04050

вул. Дегтярівська, 6-А