ARCHIVE

19 Мар · admin · No Comments

КАРАНТИН

Про пининення навчальних занять. Дистанційне навчання. Про посилення обмеження . Про роботу під час карантину

10 Мар · admin · No Comments

Прийом до 1-го класу

Прийом в 1 клас.     Документи на 1 клас.     Зміни дати вступу в 1 клас

18 Фев · admin · No Comments

Подаруй книгу другу

В рамках Міжнародного дня дарування книги  діти та батьки  СНВК «Пізнайко» долучились до акції. Малеча із задоволенням гортала сторінки улюблених книжок, ділились своїми книжками.

18 Фев · admin · No Comments

Всесвітній день читання вголос

5- те лютого — Всевсесвітній день читання вголос Цьогоріч і ми долучилися до цієї події. Читали вдома! Читали в кабінеті вчителя — тифлопедагога! Читали в класі. «Щоденні 5» — Читання з другом! Обговорювали прочитане!

23 Янв · admin · No Comments

День соборності

Учні початкових класів та старші дошкільнята створили живе коло єдності. Провели флешмоб на пісню «Човен»  від ОЕ.  Захід було присвячено Дню Соборності України, який країна відзначала 22-го січня.

23 Янв · admin · No Comments

Різдвяно-Новорічний калейдоскоп

12 Янв · admin · No Comments

Селянська родина   Полотно, олія Дата створення: 1843 р.  На картині зображена селянська родина — мати, тато, їх маленький синочок, дідусь та собака. Видно, що мати намагається втримати сина, який ступає своїми першими кроками. Здається, що радіють всі, навіть пес. Але в очах батька можна побачити чи то смуток, чи то хвилювання. На задньому плані …

На пасіці

На пасіці Полотно, олія Дата створення: 1843 р На картині змальовано куточок пасіки — під повіткою сидить селянин, роботу якого над виготовленням вулика перервав прихід дітей, що принесли обід.

12 Янв · admin · No Comments

Видубицький монастир Папір, олівець Дата створення: 1844 р На офорті зображено найдавнішу будівлю Видубицького монастиря — Михайлівську церкву, зведену сином Ярослава Мудрого Всеволодом Ярославичем, відновлену в XVII ст. коштом митрополита Петра Могили.

12 Янв · admin · No Comments

Вдовина хата на Україні Папір, олівець Дата створення: 1843 р Надзвичайно промовистим є малюнок, на якому зображено убоге селянське житло — власне, лише половину хати з обдертою стріхою і великим незграбним комином на першому плані.

м. Київ, 04050

вул. Дегтярівська, 6-А