НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА

Один день НУШ для батьків» – захід,

який стає традиційним у нашому «Пізнайко»

Сьогодні  учні 1-А класу вивчали  різноманітну техніку та її застосування в повсякденному житті.

Діяло «Ранкове коло» та рефлексія настрою. Розуміння роботи механізму  та робота в команді через гру  «Двигун, кермо, робот».  Діти з задоволенням виконували завдання від робота Рубіка. Цікавий мультик  із серії  «Світ чекає на відкриття» та пальмінг для очей після його перегляду.  Правила класу, зв’язок з життям, самоаналіз, партнерство з батьками. Насичений та цікавий день!

З МЕТОЮ ОЗНАЙОМЛЕННЯ МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ ІЗ ПРОФЕСІЄЮ ПОЖЕЖНОГО-РЯТУВАЛЬНИКА, В СПЕЦІАЛЬНОМУ НВК «ПІЗНАЙКО» БУЛО ОРГАНІЗОВАНО ТА ПРОВЕДЕНО БАТЬКІВСЬКИЙ УРОК-ЕКСКУРСІЮ ДЛЯ УЧНІВ    2-А КЛАСУ.  ДІТИ ВІДВІДАЛИ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНУ ЧАСТИНУ – ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ РУГУ ДСНС УКРАЇНИ У М.КИЄВІ 6-ДПРЧ.

Батьківський урок в спеціальному НВК Пізнайко