ПОЧАТКОВА ШКОЛА

ПОЧАТКОВА ШКОЛА

Початкова школа функціонує з 2001 року. Успішну реалізацію навчально-виховного та корекційного процесів в роботі з молодшими школярами забезпечують досвідчені педагоги, які в процесі опрацювання спеціальної літератури, відвідування семінарів та методичних об’єднань за участю вчителів-дефектолгів, лікаря-офтальмолога, самонавчання здобувають  знання, уміння, навички в роботі з дітьми з зоровою патологією.

Педагогічний колектив початкової школи складається з: заступника директора з навчально-виховної роботи, педагога-організатора, вчителів початкових класів, вихователів групи продовженого дня, вчителів музики та фізкультури, вчителя-дефектолога, вчителя-логопеда та практичного  психолога. В закладі створюються умови для виявлення обдарованих дітей, їх навчання та виховання. Наші учні займають призові місця районних конкурсах та олімпіадах (з української мови імені П. Яцика, з математики, дитячої творчості «Повіримо в себе», «Безпека дорожнього руху» та ін.)

 

Корекційна робота з школярами в другій половині дня забезпечується на спеціальних заняттях: корекція вад зору, соціально-побутове орієнтування,  розвиток мовлення, ЛФК, ритміка.

 

КОНТАКТИ

м. Київ, 04050

вул. Дегтярівська, 6-А

ст. метро «Лук’янівська»

(044) 483-64- 96