TITLE

DESCRIPTION

МЕДИКО-ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ

Адміністрацією та педагогічним колективом СНВК «Пізнайко» створені належні умови для всебічного повноцінного розвитку, комфортного перебування дітей в навчальному закладі.
Оформлення групових приміщень, кабінетів, залів є педагогічно доцільним, відповідає естетичним та педагогічним вимогам.
Якість діяльності навчального закладу у вихованні і навчанні дітей залежить не лише від освітнього рівня та стажу роботи педагогів, а й від їх активності, ступеню включення у методичну роботу, ініціативи, самоосвіти, підвищення кваліфікації, іншими словами, — від підвищення фахової майстерності.
В закладі працюють :
40 досвідчених кваліфікованих педагогічних та 11 медичних працівників. З них:
• 5 нагороджених нагрудним знаком «відмінник освіти України»
• 3 вчителів удостоєні високого звання «заслужений вчитель України»
• 10 мають педагогічне звання «вчитель-методист» і «старший вчитель»
• 25 спеціалісти «вищої категорії»
Педагоги не лише добре володіють фахом, а й досконало знають індивідуальні проблеми та нахили своїх вихованців – це визначальна умова їх розвитку і реабілітації.
Медико-педагогічний колектив велику увагу приділяють просвітницькій роботі з батьками вихованців.
Отримавши знання про природу й особливості офтальмологічних захворювань у навчальному закладі, вони працюють з дітьми вдома, надаючи позитивного імпульсу їхньому розумовому і фізичному розвитку.
Завдяки організаторському таланту директора «Пізнайка» заслуженого працівника освіти України Ольги Сідіропуло створена солідна матеріальна база для навчання і виховання дітей.
Залучення досвідчених медичних працівників, високий професіоналізм педагогів, придбання сучасного офтальмологічного обладнання дає змогу освітньому закладу конкурувати з кращими медичними офтальмологічними клініками столиці.
Педагогічний колектив СНВК«Пізнайко» працює в тісній співдружності, гармонійно поєднуючи принципи сімейного виховання і виховання в навчальному закладі.

КОНТАКТИ

м. Київ, 04050

вул. Дегтярівська, 6-А

ст. метро «Лук’янівська»

(044) 483-64- 96