TITLE

DESCRIPTION

З МЕТОЮ ФОРМУВАННЯ У МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ ЦІННІСНОГО СТАВЛЕННЯ ДО ПРАЦІ; РОЗУМІННЯ ЇЇ РОЛІ У ЖИТТІ ЛЮДИНИ Й СУСПІЛЬСТВА; РОЗВИТКУ ІНТЕРЕСУ ДО ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДОРОСЛИХ; НАВЧАННЯ ОРІЄНТУВАТИСЯ У СВІТІ ТРАДИЦІЙНИХ І НОВИХ ПРОФЕСІЙ; ВИХОВАННЯ ПОЗИТИВНОГО СТАВЛЕННЯ ТА ПОВАГИ ДО БУДЬ-ЯКОГО ВИДУ ТРУДОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В СНВК «ПІЗНАЙКО»  03.12.2019Р. БУЛО ОРГАНІЗОВАНО ТА ПРОВЕДЕНО БАТЬКІВСЬКИЙ УРОК ДЛЯ УЧНІВ  2-А КЛАСУ.

УРОК ПРОВЕЛА ГОЛОВНИЙ ЛІКАР, ХІРУРГ, АКУШЕР-ГІНЕКОЛОГ МЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ» УЛЬТРАСАУНД ПРО», ПЕТРИК НАТАЛІЯ ДМИТРІВНА , ЯКА ОЗНАЙОМИЛА УЧНІВ З ПРОФЕСІЙНИМИ ОБОВ’ЯЗКАМИ ЛІКАРЯ: ЛІКУВАННЯ І ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ, А ТАКОЖ ПРОВЕДЕННЯ РІЗНИХ МЕДИЧНИХ ПРОЦЕДУР, У ТОМУ ЧИСЛІ ОПЕРАЦІЙ. А ТАКОЖ ЗВЕРНУЛА УВАГУ УЧНІВ НА ТЕ, ЩО ДОПОМАГАТИ  ЛЮДЯМ- НАДЗВИЧАЙНО БЛАГОРОДНА СПРАВА. САМЕ МЕДИКИ ДАРУЮТЬ ЗДОРОВ’Я ЛЮДЯМ, РЯТУЮТЬ ВІД НАЙРІЗНОМАНІТНІШИХ ХВОРОБ, А КЛЯТВА ГІППОКРАТА СПОНУКАЄ ЛЮДЕЙ У БІЛИХ ХАЛАТАХ ПЕРЕБОРОТИ ВСІ ЕМОЦІЇ Й ОСОБИСТІ НЕГАРАЗДИ, ЩОБ ВИКОНАТИ СВІЙ ОБОВ’ЯЗОК.

ПІД ЧАСУ УРОКУ  УЧНІ МАЛИ МОЖЛИВІСТЬ ВЛАСНОРУЧ ПОТРИМАТИ ХІРУРГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ, ПРИМІРЯТИ НА СЕБЕ ХІРУРГІЧНИЙ КОМПЛЕКТ ОДЯГУ, ПОЛІКУВАТИ ТА ЗРОБИТИ ПЕРЕВ’ЯЗКУ ХВОРОМУ, ВІДЧУВШИ СЕБЕ ТРІШЕЧКИ «ЛІКАРЕМ». ЗНОВУ ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА КРОКУЮТЬ ПОРУЧ. І ЦЕ ЦІКАВО ДІТЯМ!!!

ЩИРО ДЯКУЄМО НАТАЛІЇ  ДМИТРІВНІ  ЗА  ЗАХОПЛЮЮЧИЙ ТА ПІЗНАВАЛЬНИЙ БАТЬКІВСЬКИЙ УРОК.

м. Київ, 04050

вул. Дегтярівська, 6-А