ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

Залишивши свою дитину у освітньому закладі, батьки, природно, протягом  дня турбуються. Чи  все з малюком  гаразд, чи не ображають його, і що, взагалі, відбувається за зачиненими дверима. Система відеоспостереження, яка облаштована в «Пізнайко» для безпеки вихованців та школярів – діє!   У кожному   груповому приміщенні   та класі  встановлено по декілька ВЕБ-камер, які постійно моніторять ситуацію з дітьми.

Ми абсолютно впевнені в наших співробітниках, перевірених роками співпраці, і знаємо, що жоден з них не вчинить шкоди дитині. Але ж діти іноді фантазують і вигадують щось, аби розповісти батькам про своє незадоволення. Саме для того, щоб батьки мали змогу на власні очі переконатися, що відбувалося насправді (чи взагалі відбувалося), ми надаємо можливість передивитися окремі моменти, що викликають питання.

Це стосується і конфліктів між дітьми, які час від часу, обов’язково, трапляються. Вихователі, звичайно, врегульовують конфліктні ситуації. Але батьки, іноді, вимагають повної інформації про те, що сталося. То що ж, така можливість у них є.

Ми за безпеку та комфорт кожної дитини!